Przeprawa na Wyspy

Autor: Emigrant w UK 27 Styczeń 2016, 17:18

Podobne artykuły

Jeśli wybierasz SIĘ do WIELKIEJ Brytanii Samochodem, musisz wziąć pod uwagę, w jaki sposób zamierzasz SIĘ przeprawić. Masz zrobić wyboru prmy w Różnych europejskich portów LUB Eurotunelu.

Promy

Promem mozesz popłynąć z Danii, Belgii, Francji, Holandii oraz hiszpanii. Istnieją także polaczenia promem Pomiędzy Irlandia i Wielka Brytania. Lista połączeń oraz rozkłady zależne SĄ od Wieluniu czynników i zmieniają SIĘ sezonowo. Poniżej znajdziesz TYLKO przykładowe polaczenia. Szczegółów szukaj na stronach przewoźników.

Eurotunel Obsługuje

Pociągi kursujące Pomiędzy Francja i Wielka Brytania. Eurotuunel posiada Znak Budowlany także Swoje Pociągi, ktorými, Jak promem, mozna przewieźć także samochody. Pociągi Eurotunnel jeżdżą 24 godziny na dobę kazdego Dnia tygodnia z Calais zrobić Folkestone oraz z Folkestone zrobić Calais. Od Godziny 6,00 0,00 kursują zrobić Dwa Pociągi Eurotunelu na godzine. Od 0.00 to 6.00 kursuje Jeden pociąg na godzine. Czas Podróży Folkestone i Calais Pomiędzy w pierwszym przedziale wynosi 35 minut w godzinowym drugim okolo 45. Pamiętaj, ABY odbyć odprawę przynajmniej Pół Godziny PRZED odjazdem. Pociągi punktualne Eurotunelu SA. Ceny zaczynają SIĘ od 45 funtów za standardowy Przejazd. Jeśli podróżujesz z psem LUB innym zwierzakiem weź pod uwagę, ZE bedziesz Musiał dopłacić Co najmniej 30 funtów. Przejazd psów-Przewodników żart darmowy. Wiecej na dziesięć Temat przeczytasz na Stronie internetowej Eurotunelu www.eurotunnel.com

Śledź nasKursy walut